Hajnat futen në shtëpinë e yllit të Liverpoolit, çifti ndodhej në shtëpi me djalin e vogël!

Hajnat futen në shtëpinë e yllit të Liverpoolit, çifti ndodhej në shtëpi me djalin e vogël!

09:56, 29/09/2022

Rezidenca e Perrie Edwards dhe të fejuarit të saj Alex Oxlade-Chamberlain u “bastis nga hajdutët ndërsa ata ishin në shtëpi me djalin e tyre 13 muajsh.

Këngëtarja dhe futbollisti i njohur kanë mbetur të tmerruar kur hajdutët u futën në shtëpi dhe nën kërcënim arritën të vjedhin gjësende me vlerë.

Çifti e kishte blerë shtëpinë në vitin 2019 ku edhe kishin nisur jetën bashkëshortore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco