VIDEO/ Marash Kumbulla shënon për Romën në Kupën e Italisë

VIDEO/ Marash Kumbulla shënon për Romën në Kupën e Italisë

22:01, 20/01/2022

Marash Kumbulla është duke kaluar një moment fantastik.

Pasi fitoi besimin absolut të trajnerit Jose Mourinho, mbrojtësi i Kombëtares po përpiqet t’ia shpërblejë më së miri këtë besim portugezit, teksa ka tundur rrjetën mbrëmjen e sotme në përballjen ndaj Leçes.

Pas një harkimi nga këndi, Abraham asistoi për Kumbullën, që me një goditje mjeshtërore me kokë, arriti të rikthente baraspeshën.

Pjesa e parë përfundoi në barazim 1-1.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco