Çfarë ushtrime duhet të bëni kur të ushtroni gjoksin?

Çfarë ushtrime duhet të bëni kur të ushtroni gjoksin?

15:20, 20/01/2022

Ushtrimet janë një nga pikat bazë të çdo personi, që duhet t’i ketë në përditshmërinë e tij.

E, ndër ushtrimet më të rëndësishme, sidomos te djemtë, padyshim që janë ato te gjoksit, pasi, bluzat që veshin ata, duken shumë bukur në një gjoks të palestruar, shkruan Syri Kosova.

Por, çfarë ushtrime duhet bërë në këtë rast.

Është trajneri i fitnesit, Gjergji Ismaili, ai i cili në Instagram ka hedhur ca video, disa nga ushtrimet e gjoksit dhe tricepsit.

Se cilat janë ato, ndiqni videot më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco