Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Champions League

Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Champions League

23:19, 08/08/2020

Pas përfundimit të dy ndeshjeve të fundit në raundit  1/16-ave, të cilat u luajtën mbrëmjen e sotme, ku kualifikuan Barça dhe Bayern Munich pasi mposhtën Napolin dhe Chelsean, ne tashmë dimë dhe tabelën e Finalit 8 që do të zhvillohet nga 12 gusht.

Do të fillojë me takimin midis Atalanta dhe PSG. Turneu do të mbahet deri më 23 gusht, ditën e finales. Për kujtesë, të gjitha ndeshjet do të zhvillohen në Lisbonë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco