VIDEO/ Zjarr në kabinën elektrike, zona historike e Vlorës në errësirë

VIDEO/ Zjarr në kabinën elektrike, zona historike e Vlorës në errësirë

21:40, 26/06/2022

Digjet transformatori që furnizon me energji elektrike, Qendrën Historike në Vlorë.

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar, menjëherë ka  mbërritur një automjet i zjarrëfikës dhe punonjësit e policisë.

Zona është shumë e frekuentuar nga qytetarët por dhe turistet e huaj. Ndërsa pas shpërthimit zona është në errësirë totale.

Fatmirësisht deri më tani nuk ka persona të lënduar nga ky zjarr.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco