VIDEO-FOTO/ Pas pak ‘Foltorja’ në Amerikë, shqiptarët mbushin sallën

VIDEO-FOTO/ Pas pak ‘Foltorja’ në Amerikë, shqiptarët mbushin sallën

17:37, 05/12/2021

Pas më pak se 30 minutash në orën 18:00 me orën e Tiranës, do të nisë ‘Foltorja’ e liderit historik të demokratëve Sali Berisha me shqiptarët në Amerikë.

Pjesëmarrja pritet të jetë e madhe dhe përgatitjet kanë nisur që herët.

Siç bëhet e ditur salla ku do të organizohet do të jetë e mbushur plot.

Shikoni dhe pamjet që vijnë direkt nga SHBA, ku pjesmarresit kane nisur te mblidhen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco