Kuvendi Kombëtar i PD/ Nishani: Më 11 dhjetor do vijnë shumë deputetë

Kuvendi Kombëtar i PD/ Nishani: Më 11 dhjetor do vijnë shumë deputetë

22:18, 25/11/2021

Ish-presidenti Bujar Nishani u shpreh se në 11 dhjetor, krah ish-kryeministrit Sali Berisha do të shihni shumë deputetë që nuk janë shprehur deri më tani.

I ftuar në emisionin ‘Drejt’, Nishani theksoi se çdo frymë përçarëse nuk ka lidhje me foltoren pasi aty demokratët shkojnë për të shprehur argumentet e tyre, pasi janë poshtëruar dhe janë dhunuar.

Nishani: Në 11 dhjetor krah Berishës do të shihni shumë deputetë që nuk janë shprehur deri më tani.

Si mund t'i thoni fashiste njerëzve që shprehin vullnetin për të shkuar në foltore? Ata shkojnë për të shprehur argumentet e tyre dhe janë poshtëruar dhe janë dhunuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco