Nëndega e PDK-së në Rosenheim mban Kuvendin Zgjedhor

Nëndega e PDK-së në Rosenheim mban Kuvendin Zgjedhor

17:34, 04/12/2022

Nëndega e PDK-së Rosenheim të Bavarisë ka mbajtur Kuvendin Zgjedhor.

Në këtë Kuvend kanë marrë pjesë anëtar të kësaj nëndege si dhe simpatizantë të shumtë të PDK-së.

PDK para bashkatdhetarëve është duke shpalosur vizionin për diasporën.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco