Iu gjetën drogë e armë, arrestohen dy persona në kryeqytet

Iu gjetën drogë e armë, arrestohen dy persona në kryeqytet

10:54, 29/11/2021

Janë arrestuar dy persona në Prishtinë, pasi që të njëjtëve, gjatë një kontrolli nga ana e policisë u janë gjetur në posedim dhe konfiskuar sprej, thikë dhe tri qese me substancë narkotike, dyshohet për llojin marihuanë.

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës bën të ditur se pas intervistimit, me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco