Tetë persona lëndohen në një aksident në Viti

Tetë persona lëndohen në një aksident në Viti

11:11, 24/10/2021

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë lënduar tetë përsona në një aksident në fshatin Ramnishtë të Vitisë.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:15, në mes dy makinave. Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjeksor.

“Janë dërguar për tretman mjekësor në qendrën emergjente dhe pas marrjes së tretmanit janë liruar”, njoftoi policia në raportin 24 orësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco