Ky është moti për sot

Ky është moti për sot

08:15, 24/10/2021

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë Celsius.

Ndërsa do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-4m/s

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco