Si e rrahu nëna në Ferizaj, mësuesen e vajzës së saj (Video)

Si e rrahu nëna në Ferizaj, mësuesen e vajzës së saj (Video)

08:06, 16/10/2021

Mësimdhënësja H.L në shkollën Naim Frashëri në fshatin Zaskok të komunës së Ferizaj u sulmua fizikisht nga një prind.

Sipas drejtorit të spitalit në Ferizaj, Halit Gerbeshi, mësimdhënësja kishte pasur ndrydhje të qafës, krahërorit dhe gërvishtje në faqen e djathtë.

Klan Kosova ka biseduar edhe me mësimdhënësen, por ajo nuk ka pranuar që të flasë para kamerës duke thënë se nuk është në gjendje të mirë emocionale.


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco