Rita Ora duket mahnitëse me paraqitjen e radhës në Australi

Rita Ora duket mahnitëse me paraqitjen e radhës në Australi

15:56, 29/03/2023

Rita Ora nxiti imagjinatën e fansave të saj të mërkurën me një sërë fotografish të publikuara në Instagram.

Këngëtarja e hitit “Anywhere” përmes fotografive ka dokumentuar udhëtimin e saj në Sydney gjatë javës së fundit, pasi ka shkuar në kontinentin australian për edicionin e tretë të “The Voice Australia”, ku do të jetë pjesë e jurisë sërish.

Dhe duke hyrë në llogarinë e saj në Instagram, ylli i muzikë pop me fytyrë të freskët, 32 vjeçe, tregoi figurën e saj të pabesueshme të trupit me një fustan të qëndisur me grep, shkruan DailyMail.

Veshja përmbante një mori detajesh seksi, duke përfshirë një prerje rreth dekoltesë dhe belit të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco