Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2021

09:17, 14/09/2021

Met Gala 2021 erdhi dhe shkoi sa hap e mbyll sytë.

Konsideruar si një nga netët më të rëndësishme në kalendarin e modës, mbledhja ekskluzive e fondeve u mbajt dje (e hënë) në New York

Por, mungesat e yjeve që priteshin të shfaqeshin edhe këtë vit ishin të bollshme. Sarah Jessica Parker e njohur si një nga yjet që gjithmonë është në listën e personave të veshur më së miri nuk u shfaq, as Beyonce nuk ishte.

Por yjet përsëri u shfaqen në ato shkallë të famshme të Muzeut Metropolitane për festën me temë “Në Amerikë: Një Leksikon i Modës” , të veshur me modelet e tyre më të mira patriotike.

Më poshtë ua sjellim pamjet më të paharrueshme nga tapeti i kuq i mbrëmjes së kaluar:

Rita Ora

Gigi Hadid

 

Billie Eilish

Jennifer Lopez

Abazhure, kondicionerë e aksesorë oborri – në showroom tek ACN i gjeni të gjitha

Kendall Jenner

Ella Emhoff

 

Barbie Ferreira

Megan Fox

Iman

Normani

Rihanna

Zoe Kravitz

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco