Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021

Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021

08:08, 14/09/2021

Hailey Bieber ishte në audiencë duke mbështetur bashkëshortin e saj Justin Bieber në MTV Video Music Awards të këtij viti (ishte hera e parë që nga viti 2015 që ai performoi në skenën e VMAs).

Harper’s Bazaar raporton se fansave u dha një paraqitje e shkurtër e fustanit nga marka Alaïa kur kamerat iu drejtuan Hailey gjatë shfaqjes së Justin, por ajo më vonë dha një çmim, duke i dhënë të gjithëve një vështrim të plotë kokë e këmbë të fustanit të tejdukshëm, i kompletuar me të brendshme të bardha.

Fustani mund të jetë tërheqës falë pëlhurës së tij të tejdukshme, por kombinimi i mëngëve të gjata, silueta e plotë deri në qafë dhe gjatësia treçerekëshe ishin ndryshe pamjet tradicionale ku ajo shfaq më shumë lëkurë.

Hailey dhe Justin duket se ishin në faqe të ndryshme kur ishte fjala për veshjet e tyre në mbrëmje. Në kontrast me fustanin e tejdukshëm të gruas së tij, Justin veshi një triko të zezë nën një palë pantallona të gjera xhins për të interpretuar “Stay” dhe “Ghost” me The Kid Laroi para se të ndryshonte në xhinse të gjera dhe një xhaketë sportive ngjyrë kafe, të cilën ai e veshi për të pranuar çmim për këngën më të mirë pop.

Hailey gjithashtu kishte një ndryshim në veshje, sipas Page Six. Pasi prezantoi performancën e Kacey Musgraves me fustanin e tejdukshëm, ajo e zëvendësoi atë me një bluzë të bardhë dhe pantallona të zbukuruara me pendë të gjelbra. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco