Puthje dhe sensualitet në takimin e Adës dhe Edit

Puthje dhe sensualitet në takimin e Adës dhe Edit

08:07, 14/09/2021

Nuk munguan puthjet dhe ledhatimet në takimin e parë të Adës dhe Edi gjatë takimit në natyrë në “Për’puthen”.

Të dy fillimisht folën për familjen e tyre dhe marrëdhëniet që kanë me ta.

Më pas Edi e quajti të ftohtë Adën, e cila po rrinte shumë larg djalit. Por më pas gjithçka ndryshoi dhe ata u afruan.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco