‘Duet për Solo’ ngjitet në sallën ‘Tonin Harapi’

‘Duet për Solo’ ngjitet në sallën ‘Tonin Harapi’

12:25, 15/04/2022

Drama teatrale “Duet për solo”, do të ngjitet në orën 20:00 në sallën “Tonin Harapi” të Liceut Artistik “Jordan Misja”.

Regjizoi Kico Lodo, premton një shfaqje të rrallë si asnjëherë më parë teatrore në Shqipëri, me një interpretim shumë të fortë nga Laura Nezha dhe Alert Çeloaliaj.

 

Një tekst shumë i vështirë, me shumë simbolika, por që janë përkthyer shumë mirë.

Shfaqjen mund ta shihni më 16 dhe 17 prill, ora 20:00.

 

Rezervoni: 0694820625

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco