Djali i vogël 'irlandez' merr ende para nga pjesëmarrja e tij në Titanic! Zbuloni arsyen

Djali i vogël 'irlandez' merr ende para nga pjesëmarrja e tij në Titanic! Zbuloni arsyen

11:06, 14/01/2022

Aktori fĂ«mijĂ« qĂ« portretizoi ‘djalin e vogĂ«l irlandez’ nĂ« Titaniku ka zbuluar se ai ende fiton para nga filmi 25 vjet mĂ« vonĂ«.

Reece Thompson, 30 vjeç, u shfaq në filmin e dashur kur ishte vetëm pesë vjeç, duke luajtur rolin e një pasagjeri të klasit të tretë i cili vdiq së bashku me nënën e tij kur Titaniku goditi një ajsberg.

Në një skenë nga filmi, djali, nëna dhe motra e tij ishin mes shumë pasagjerëve që prisnin hapjen e portave të klasit të tretë.

Duke folur pĂ«r Business Insider, ai tregoi: “Mamaja ime tha: “Le ta bĂ«jmĂ« atĂ«. Do tĂ« jetĂ« mirĂ«. Edhe nĂ«se filmi Ă«shtĂ« i frikshĂ«m, do ta shohim.” Natyrisht, pati sukses, kĂ«shtu qĂ« nuk ishte njĂ« vendim i keq nga ana e saj, kjo Ă«shtĂ« e sigurt.

Sot, 30-vjeçari Reece Ă«shtĂ« drejtor i marketingut dixhital nĂ« “Brian Head Resort”, njĂ« strukturĂ« pĂ«r ski dhe snowboard nĂ« Utah.

Edhe pse ai tha se nuk mban mend shumë për kohën e tij duke filmuar pjesën si fëmijë, atij i kujtohet kjo çdo vit kur merr çeqe.

Karriera e Reece filloi si një fëmijë model, duke nënshkruar me një agjent talentesh pasi fitoi një konkurs.

Ai vazhdon merr para, sepse filmi ende shihet dhe gjeneron para.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco