Mos i humbisni, 5 filmat që mund t’i shikoni për fundvit

Mos i humbisni, 5 filmat që mund t’i shikoni për fundvit

16:46, 04/10/2021

Sezoni i festave po afrohet shumë shpejt, nëse jeni nga ata që keni pritur të qetësoheni nën një batanije me filxhan çaj të nxehtë dhe një film që nga korriku, ky është një lajm fantastik!

Me dimrin në rrugë, ka disa filma të rinj të Krishtlindjeve që vijnë së shpejti.

Deri më tani, 2021 përfshin disa shfaqje teatrale, filma fantazi dhe natyrisht edhe zhanrin romantik-komedi.

Cosmopolitan ju sjellë nëntë filmat e ardhshëm të festave të vitit 2021 që janë shpallur tashmë:

Love Hard – Dashuria e Vështirë është një komedi romantike për një grua që udhëton në të gjithë vendin për të takuar një djalë që takoi në internet për Krishtlindje. Por, me të mbërritur, ajo zbulon se është mashtruar. E më pas ajo rikthehet në një dashuri të vërtetë. Premiera e filmit do të jetë me 5 nëntor.

Home Sweet Home Alone- ashtu si origjinali Home Alone, kjo hyrje e re në ekskluzivitet ka të bëjë me një djalë Max, i cili është lënë vetëm në shtëpi rreth Krishtlindjeve dhe duhet të mbrojë shtëpinë e tij. Max luhet nga Archie Yates bashkë me Ellie Kemper, Rob Delaney dhe Kenan Thompson dhe do të shfaqet me 12 nëntor.

Princess Switch 3 -Ndërrimi i Princeshës 3

Vanessa Hudgens kthehet edhe një herë për The Princess Switch 3, në të cilën ajo do të përsërisë të tre rolet e saj. Këtë herë, të gjitha përfaqësueset mbretërore të portretizuar nga Hudgens, duhet të marrin një artefakt të vjedhur. Filmi përfshinë  romancë dhe identitete të ndryshuara.

Single All the Way- Beqar Gjatë Gjithë Rrugës

Në stilin klasik romantik-komedi, Single All the Way përfshin njerëz që pretendojnë se janë në një lidhje. Kur shkon në shtëpi për të vizituar familjen e tij për pushimet, një burrë i quajtur Peter (Michael Urie) bind mikun e tij Nick (Philemon Chambers) të pretendojë se ata janë në një lidhje, në mënyrë që familja e tij të ndalojë ta shqetësojë.

A Christmas Dance Reunion- Një Ribashkim për Vallëzimin e Krishtlindjeve

Ky është një ribashkim vallëzimi në më shumë se një mënyra. Në film luajnë yjet e parodisë së ‘High School Musical’, Corbin Bleu dhe Monique Coleman,  si partnere të vallëzimit të fëmijërisë që ribashkohen për një vallëzim të fundit të Krishtlindjeve në një vendpushim që rrezikon të mbyllet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco