FOTOLAJM/ Çifti Basha në eksopozitën ‘THYER’: Stop dhunës ndaj femrave

FOTOLAJM/ Çifti Basha në eksopozitën ‘THYER’: Stop dhunës ndaj femrave

18:14, 21/01/2021

Bashkëshortja e kryedemokratit, Aurela ka shpërndarë një foto me bashkëshortin Lulzim Bashën, së bashku me zyshën Taulanda Jupi, nga një vizitë e tyre në galerinw FAB në ekspozitën ‘THYER’. 

‘Me Lulzim Bashën dhe zysh Taulanda Jupi në ekspozitën ‘THYER’, shkruan zonja Basha në Instagram, duke bërë thirrje për ndalim të dhunës ndaj femrave, si dhe thirrje për bashkëpunim kundër të keqes. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco