Atifete Jahjaga pranon dhuratë këtë libër, ja dedikimi i saj për autoren

Atifete Jahjaga pranon dhuratë këtë libër, ja dedikimi i saj për autoren

20:13, 27/11/2020

Ish-presidentja Atifete Jahjaga ka pranuar sot librin me të ri të autores Anisa Ismaili 'Rrugëtime', shkruan Syri.net Kosova.

Lajmin e ka bërë të ditur, Jahjaga në Instagram.

"Libër ky i cili na sjellë tregime të ndryshme dhe të thurrura aq bukur nga autorja, të cilat menxi pres t'i lexoj. Anisës i uroj suksese dhe paqim edhe shumë libra nga Ju në biblotekat tona.", ka shkruar ish-presidentja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco