VIDEO/ Mbretëresha e Halloween vjen më e frikshme se kurrë, sjell filmin horror me fëmijët e saj

VIDEO/ Mbretëresha e Halloween vjen më e frikshme se kurrë, sjell filmin horror me fëmijët e saj

19:03, 31/10/2020

Modelja Heidi Klum njihet ndryshe edhe si mbretëresha e Halloëeen-it, për stilin dhe idetë brilante që ka patur gjatë viteve të fundit.

Këtë herë, ajo ka vendosur të sjell një film të shkurtër, por mjaft të frikshëm. Modelja ka zgjedhur 4 fëmijët, që i ka nga martesa me ish-bashkëshortin, Seal dhe burrin e saj aktual, Tom Kaulitz.

Në video, 47 vjeçarja dhe familja e saj ruajnë distanën sociale, deri në momentin që një “rrufe” bie dhe i shndërron fëmijët e saj në mumie zombi.

“Halloween-i është ndryshe këtë vit, por kjo nuk duhet të na ndalojë të bëhemi krijues në shtëpi. Jini të sigurt, drithërues dhe kaloni kohë me familjen. # HeidiHalloween2020”, shkruan krahas videos Heidi./K./Syri.net/ 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco