FOTO/ Pasi e rrafshoi në mesnatë, Bashkia e zhduk edhe nga webfaqja Teatrin Kombëtar

FOTO/ Pasi e rrafshoi në mesnatë, Bashkia e zhduk edhe nga webfaqja Teatrin Kombëtar

18:00, 25/05/2020

Teatri Kombëtar është mbuluar nga pluhuri i harresës prej më shumë se një jave dhe në sheshin ku ndodhej deri mëngjesin e hershëm të 17 majit nuk gjen dot as inerte të tij.

Por Bashkia e Tiranës e fokusuar dukshëm në këtë operacion në terren duket se ka harruar ta fshijë nga lista e atraksioneve të kryeqytetit.

Deri pasditen e sotme, ora 17:20, kjo godinë historike figuronte si një nga arsyet se pse një turist duhet të vizitonte Tiranën.

Por sapo ky detaj u publikua në portale dhe rrjete sociale, bashkia nuk u vonua dhe e fshiu...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco