Me FOTO/ Ja sa rroga marrin ata që shemben teatrin

Me FOTO/ Ja sa rroga marrin ata që shemben teatrin

22:58, 22/05/2020

Janë zv/ministra, drejtorë, këshilltarë në ministri.

Janë të gjithë njerëz të pushtetit, që marrin rroga të majme nga taksat e shqiptarëve.

Dhe nuk i marrin vetëm në një institucion, por në vende të ndryshme.

Më poshtë po ju sjellim disa nga emrat, fytyrat dhe pagat që marrin disa prej anëtarë të Këshillit Bashkiak të Tiranës, që kanë firmosur për të shembur Teatrin Kombëtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco