‘Askush nuk mund ta kopjojë Messin’

‘Askush nuk mund ta kopjojë Messin’

10:52, 21/09/2023

Futbollisti Robert Taylor të cilit i është kërkuar të jetë shembull në ekipin e tij, Inter Miami pasi Lionel Messit do t’i jepet një pushim tjetër pas lëndimeve, pranoi se nuk është si Messi.

Mesfushori ndërkombëtar finlandez tha se nuk mendon se Messi mund të japë këshilla si të kopjohet loja e tij, sepse siç tha ai “askush nuk mund ta bëj këtë”.

Më tej Taylor tha se do të bëjë përpjekje, por nuk mund të premtojë pasi siç thotë, “Messi është lojtari më i rëndësishëm për të”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco