Lajmi i fundit

LIVE/ 'Krenaria e Trashëgimisë', 'Brain Gain' në PD, aktivitet me rastin 111 vjetorit të Pavarësisë

Ndeshjet e sotme në Champions League, vëmendja te supersfida Bayern Munchen-Manchester United

Ndeshjet e sotme në Champions League, vëmendja te supersfida Bayern Munchen-Manchester United

08:47, 20/09/2023

Liga e Kampionëve luan ndeshjet e radhës të grupeve A-D, me 16 skuadra që zbresin në fushën e lojës.

Në orën 18:45, Reali i Madridit do të presë në “Bernabeu” debutuesit e Union Berlinit. Po në këtë orë luhet dhe ndeshja e Grupit A mes Gallatasarajit dhe Kopenhagen.

Gjithashtu, Grupi A ka rezervuar dhe supersfidën e mbrëmjes mes Bayernit të Mynihut dhe Manchester United në “Allianz Arena”.

Në fushë zbresin edhe nënkampionët e Europës, me Interin që luan në transfertë kundër Real Sociedadit.

Arsenali rikthehet të luajë në Champions pas 7 sezonesh dhe do të presë në “Emirates” skuadrën e PSV.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco