Partizani e nis me vrull ndaj Egnatias, në avantazh pas vetëm 6 minutave lojë

Partizani e nis me vrull ndaj Egnatias, në avantazh pas vetëm 6 minutave lojë

18:45, 18/09/2023

Partizani po luan me Egnatian në “Arenën e Demave” ndeshjen e vlefshme për javën e katërt të Superiores.

Të kuqtë e kanë nisur me vrull sfidën, duke kaluar mjaft shpejt në avantazh.

Në minutën e 6-të Bintsuka shënon pas një kombinimi me Taipin në krahun e djathtë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco