Formacionet zyrtare/ Atalanta - Real Madrid, Gjimshiti e nis si titullar

Formacionet zyrtare/ Atalanta - Real Madrid, Gjimshiti e nis si titullar

19:47, 24/02/2021

Atalanta do të pres Real Madridin në shtëpi për ndeshjen e parë të fazës së 1/8 në Ligën e Kampionëve.

“Los Blancos” kanë probleme të shumta me dëmtimet dhe zikaltërit do të tentojnë të përfitojnë nga kjo situatë.

Mbrojtësi shqiptar, Berat Gjimshiti do ta nisë si titullar sfidën ndaj madrilenëve

Më poshtë keni edhe formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco