Lajmi i fundit

EMRI/ Plagoset me armë zjarri në qendër të Shkodrës ish-deputeti dhe ish-kryetari i komunës Velipojë

VIDEO/ Lojtarin e Arsenalit e tradhtojnë nervat, godet me kokë shqiptarin

VIDEO/ Lojtarin e Arsenalit e tradhtojnë nervat, godet me kokë shqiptarin

18:59, 22/11/2020

Një incident i pakëndshëm u regjistrua në minutën e 51-të të sfidës mes Leeds United dhe Arsenalit, ku protagonist u bë futbollisti i “Topçinjve”, Pepe.

I tradhtuar nga nervat, 25-vjeçari francez shkoi pranë futbollistit me origjinë shqiptare, Ekzgjan Alioski, duke e goditur me kokë këtë të fundit.

Pas konsultimit me VAR-in, gjyqtari i takimit e përjashtoi Pepen, duke e ndëshkuar me karton të kuq.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco