VIDEO/ Milani kalon në avantazh, shikoni golin e shënuar nga Ibrahimovic

VIDEO/ Milani kalon në avantazh, shikoni golin e shënuar nga Ibrahimovic

21:44, 21/09/2020

Milani ka kaluar në avantazh 1-0 në ndeshjen ndaj Bolognas.

Në minutën e 35' Zlatan Ibrahimovic mori një pasim të mirë nga Theo dhe me një goditje të fortë me kokë e dërgoi në rrjetë për 1-0. Gol mjaft i bukur nga suedezi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco