Shifrat marramendëse/ Zbulohet shifra sa fiton Ronaldo me një postim në ‘Twitter’

Shifrat marramendëse/ Zbulohet shifra sa fiton Ronaldo me një postim në ‘Twitter’

23:26, 21/02/2020

Cristiano Ronaldo është “mbret” i rrjeteve sociale.

Ylli portugez, tashmë ka 204 milionë fansa në Instagram, 126 milionë në Facebook, 82.7 milionë në Tëitter, por edhe për fitimet kolosale që nxjerr nga këto rrjete.

Për shembull, Ronaldo fiton 868,606 mijë dollarë për një postim në “Twitter”, mirëpo kjo nuk është hera parë që emri portugezit përmendet për fitime të mëdha nga rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco