FOTO/ Xherdan Shaqiri argëtohet në stërvitje te Liverpooli

FOTO/ Xherdan Shaqiri argëtohet në stërvitje te Liverpooli

22:37, 15/01/2019

Xherdan Shaqiri është duke kaluar momentet e tij më të mira në Liverpool.

Kosovari është në formë të mirë me Liverpoolin, teksa ai vazhdon që të ndihet mirë edhe gjatë stërvitjeve që zhvillohen në “Melwood”.

Në një postim të tij në Facebook, Shaqiri duket se argëtohet me shokët e tij.

“Shumë punë dhe argëtim në Melwood”, ka shkruar Shaqiri.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco