VIDEO/ Salah fantastik, Liverpool dyfishon rezutatin

VIDEO/ Salah fantastik, Liverpool dyfishon rezutatin

14:33, 08/12/2018

Mohamed Salah ka shënuar edhe golin e dytë për Liverpool në takimin që ata po luajnë kundër Bournemouth.

Ai ka shënuar nga një gol në çdo pjesë.

Shaqiri e nisi si titullar këtë takim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco