Reshje shiu, shtrëngata dhe.../ Ja si do të jetë e diela në vend

Reshje shiu, shtrëngata dhe.../ Ja si do të jetë e diela në vend

23:33, 07/09/2019

E dielë, 8 shtator 2019

RESHJET

Nesër (e diel, dt.08) në përgjithësi, priten reshje të dobëta (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Në zona të kufizuara të qarqeve, reshjet do të jenë në formë shtrëngate.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt.08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 27 °C

në vendet e ulëta: 20 / 30 °C

në vendet malore: 12 / 27 °C.

ERA

Nesër (e diel, dt.08) era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco