Vajza, Kujdes! Këto janë 10 gjërat që s’duhet t’ia thoni KURRË partnerit!

Vajza, Kujdes! Këto janë 10 gjërat që s’duhet t’ia thoni KURRË partnerit!

23:50, 19/04/2019

Ka disa gjëra që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për një marrëdhënie.

Më poshtë njihuni me 10 sekretet që s’duhet t’ia thuash partnerit

* Shoku i tij është shumë simpatik.

* Ti ke kontrolluar ex-in e tij në Facebook.

* Seksin që e doje me të, e ke përjetuar me ex-in tënd.

* U shtire për orgazmën.

* Penisi i tij nuk është më i madhi, që ke parë.

* Ti e urren shokun e tij të ngushtë.

* Ti nuk ia dhe numrin e telefonit, atij djalit që të pëlqeu shumë.

* Seksin më të mirë e ke përjetuar me të

* Ti i urren prindërit e tij.

* Ti e urren T-shirtin e tij të preferuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco