Lajmi i fundit

Ngjarje e rëndë në Laknas, dyshohet për një të vrarë dhe një të plagosur

14 lëkundje tërmeti brenda 12 orësh në Greqi

14 lëkundje tërmeti brenda 12 orësh në Greqi

11:53, 22/09/2023
A+ Aa A-

Mediat greke shkruajnë se brenda 12 orëve, 14 tërmete u regjistruan në Gjirin e Korinthit.

Informacioni është publikuar në faqen zyrtare që raporton tërmetet në Athinë me një devijim prej disa sekondash.

Tërmetet ishin të vogla dhe të gjithë kishin të njëjtën epiqendër.

Lëvizjet kanë shkaktuar frikë te qytetarët, megjithatë nuk raportohen probleme në ndërtesa apo në njerëz.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco