Lajmi i fundit

LIVE në KAFE SHQETO: Meço dhe Zeka mbi skandalin e përgjimeve, Doçin dhe kontratat abuzive

 Deputeti serb jep dorëheqjen, u filmua duke parë video porno gjatë debatit për Kosovën

Deputeti serb jep dorëheqjen, u filmua duke parë video porno gjatë debatit për Kosovën

19:07, 07/02/2023
A+ Aa A-

Deputeti serb Zvonimir Steviç ishte në vëmendje të mediave pasi u filmua duke parë filma për të rritur në celularin e tij gjatë seancës në Kuvend ku po zhvillohej debati për Kosovën. Pas kritikave, ai dha dorëheqjen

Në videon që ka qarkulluar kudo në rrjete sociale, shfaqet i ulur në karrigen e tij dhe shikon videon në celular për më shumë se një minutë e gjysmë ndërsa pas kurrizit të tij zhvillohet debati i nxehtë për marrëdhëniet me Kosovën.

Steviç dukej se e konsideronte normale këtë veprim të tij pasi ishte biseda me Ivica Dacic që e detyroi të jepte dorëheqjen.

"Ky Ă«shtĂ« njĂ« skandal dhe njĂ« fatkeqĂ«si. Duhet do tĂ« jepni dorĂ«heqjen. Nuk mund tĂ« jesh mĂ« deputet sepse nuk e pĂ«rballon dot kĂ«tĂ«. SĂ« dyti, kudo qĂ« tĂ« paraqiteni, çfarĂ«do qĂ« tĂ« thoni, gjithmonĂ« do tĂ« mbeteni si njĂ« deputet qĂ« sheh porno. Ku ju lindi ideja pĂ«r tĂ« parĂ« porno nĂ« Kuvend?,”-mĂ«sohet se i ka thĂ«nĂ« Daçiç.

Pas kĂ«rkesĂ«s sĂ« Daçiçit, i gjithĂ« grupi parlamentar i socialistĂ«ve ra dakord qĂ« “Steviçi duhet tĂ« largohet nga Kuvendi”.

"Unë jam ushtar partie. Unë do të bëj atë që ju kërkoni,"-tha deputeti i dorëhequr.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco