FOTOLAJM/ Vuçiç shfaqet i acaruar, sulmon median, Rama e qetëson

FOTOLAJM/ Vuçiç shfaqet i acaruar, sulmon median, Rama e qetëson

09:52, 06/12/2022
A+ Aa A-

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë pasi fillimisht kishte refuzuar dhe kishte ofenduar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Vuçiç u shfaq i zemëruar përpara Edi Ramës, teksa ky ishte i qeshur.

Rama u përpoq që ta qetësonte, ndërsa Vuçiç u nis për një prononcim për mediat.

Edhe aty ishte i acaruar dhe sulmoi një gazetare, e cila po e pyeste. Vuçiç i kërkoi që të mos e ndërpriste, ndërsa u shfaq me një stil komunikimi njësoj si Edi Rama me median.

FOTOT: FELIKS BILANI

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco