Greqi/ Ukrainasit e papërmbajtur bëjnë s*ks në mes të sheshit, policia…

Greqi/ Ukrainasit e papërmbajtur bëjnë s*ks në mes të sheshit, policia…

16:37, 16/09/2021
A+ Aa A-

Një çift nga Ukraina janë arrestuar nga policia greke pasi u kapën duke bërë s*ks në makinën e tyre mes të sheshit Heraklion. Çifti ukrainas e shndërruan automjetin e tyre në një fole dashurie në qendër të qytetit.

Sipas informacioneve nga qytetarët, këta janë dy ukrainas 36-vjeçarë që janë në Kretë me pushime. Çifti i turistëve u lokalizua nga punonjës policie pasi kishin parkuar makinën e tyre në një rrugë kryesore të Heraklion dhe për të bërë s*ks, indiferent ndaj qindra kalimtarëve.

Policia pasi ndërpreu çiftin i çoi të dy në Komisariat duke i arrestuar. Dy ukrainasit pasionantë tani po përballen me drejtësinë nën akuzat për fyerje të vendeve publike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco