VIDEO/ Frikë mes qytetarëve në Turqi, ja si vrapojnë për të dalë nga shtëpitë dhe lokalet

VIDEO/ Frikë mes qytetarëve në Turqi, ja si vrapojnë për të dalë nga shtëpitë dhe lokalet

22:02, 24/01/2020

Pamje dramatike vijnë nga shteti turk, aty ku u ndje edhe lëkundja e fuqishme.

Siç mund të shikohet edhe në këto pamje, tërmeti lëkund orenditë shtëpiake, lëviz sendet nëpër lokale, kurse njerëzit dalin jashtë.

Ndërkohë, lëkundjet e tokës vijojnë ende...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco