Lajmi i fundit

Infantino reagon pas sulmit me tritol në shtëpinë e Dukës: Jam i shokuar, keni mbështetjen e futbollit ndërkombëtar!

FOTO+VIDEO/ Tre figura të rëndësishme të PD-së në Dibër shkojnë te 'Foltorja' e Berishës

FOTO+VIDEO/ Tre figura të rëndësishme të PD-së në Dibër shkojnë te 'Foltorja' e Berishës

17:13, 19/10/2021
A+ Aa A-

Ish-deputetët e Qarkut të Dibrës, Roland Keta dhe Bedri Hoxha i janë bashkuar Foltores së ish-kryeministrit Sali Berisha në Peshkopi. 

Qindra demokratë nga Mati, Bulqiza dhe Dibra pritën liderin historik të PD në Pallatin e Kulturës të qytetit të Peshkopisë. 

Krahas ish-deputetëve Bedri Hoxha dhe Roland Keta, i pranishëm në 'Foltore' është edhe ish-kryetari i Bashkisë së Peshkopisë Ilir Krosi, një tjetër figurë e rëndësishme dhe me impakt në Dibër. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco