FOTO/ Zv.kryeministri nuk e përballon dot tërmetin, del me brekë nëpër këmbë nga shtëpia

FOTO/ Zv.kryeministri nuk e përballon dot tërmetin, del me brekë nëpër këmbë nga shtëpia

18:11, 21/09/2019

Lëkundjet e forta të tërmetit kanë sjellë dëmtim të disa banesave në Tiranë, Durrës e qytete të tjera të vendit.

Në kryeqytet, qytetarët kanë lënë banesat dhe vazhdojnë të jenë ende përjashta.

Mes tyre edhe zv/kryeministri Erion Braçe, i cili ka dalë me pantallona të shkurtra nga banesa.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz24/09/2019 15:52

Eshte i privilegjuar, sepse eshte mi, dhe minjte e ndjejne te paret termetin ngaqe jetojne ne kanale, po nuk besuat pyesni Damjanin se ai e bon termetin megjith Gurun e Indise qe i pallon grun!

QYTETARI dt 22 shtator 201922/09/2019 11:07

Po lali ERIN nuk e pamë gjëkundi mbrëmë të dilte nga pallati. Na thanë që ishte duke "bërë seks" prandaj nuk doli jashtë...

Loran shehu21/09/2019 18:32

Ahahahha kshu jan kta spurdhjaket e rinj kur ka problem ikin me brek neper kemb nga shpia e nga Shqiperia

Malo21/09/2019 18:25

Mos beni humor me ate mut. Me pantallona paska dale jo me breke!!!! Une nuk do cuditesha te kishte dale pa to fare. Ceshtje rilindjeje!!

Shto koment

Denonco