VIDEOLAJM, do qeshni me lot/ Rudina vs Gjuzi, shikim të këndshëm

VIDEOLAJM, do qeshni me lot/ Rudina vs Gjuzi, shikim të këndshëm

15:19, 17/05/2019

Gjatë fjalimeve në parlament janë regjistruar edhe reagime të ndryshme.

Më poshte keni fjalimet e deputetëve Gjuzi dhe Hajdari.

Video

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Romak20/05/2019 06:56

Kjo Hajdarja eshte debile bio.

gramoz18/05/2019 19:37

O Tempora, o Mores! Baballaret dhe mamallaret e kombit! Bukurie Gjuzi dhe hajdarja e Hajdarit! Pika bythes!!!

Agur Badeci18/05/2019 10:30

Estrade si ne kohen e PP.Shume mire bejne se gati i kishim harruar.

Lola17/05/2019 18:51

O zot kush e drejton Shqiperin.

Daj Jaku17/05/2019 17:57

E kanë prish teatrin e estradës, e kanë zëvendësu me parlamentin e gallatës.

Populli17/05/2019 16:38

Hajde Estrada e Ballshit, Hajde...!!!

Gjuzaqi17/05/2019 16:38

Portokalli Nr.2,

K17/05/2019 16:33

E bukur hahaaaa . Perle Sinqerisht Gjuzi qenka me mire se kjo tjetra Do votja Gjuzin

Llaqi 17/05/2019 15:44

Moj Rudina e paska pasur te keqe shkrimin sekretari i piktorit qe nuk e lexoje dore cfare shkruante.

tironci17/05/2019 15:39

Ky gjuzi osht i rr.k shofer i Sulo Gradecit ka qen. Ska shkoll po kurs shoferash. Ka pas i gru zonje qe e dau pse si boni i cun po i dha 3 goca. Imagjinomi ku ka ngel parlamenti shqiptar.

toni17/05/2019 15:34

ME VJEN MIRE SE KY PARLAMENT KA ARRITUR SHUME, NGA PARLAMENT I DROGES DHE KRIMINELEVE ESHTE KTHYER NE TEATRIN E KUKULLAVE DHE KETA TE DY E PERFAQESOJNE TAMAM, NJERI TRAP E PIJANEC E TJETRA FYCKE PA DY PARE MEND NE KOKE, BRAVO TANI KENI SE ME KE TE QESHNI POR TAMAM AMA. ZOT NA RUAJ NGA BUDALLENJTE SE TANI DUHET BO EDHE LIGJI I DEBUDALLIZIMIT ATJE

Leonard17/05/2019 15:30

Po ku i gjen legato opozitare edi steka te dhjefsha gjuz e se è analfabet lepires e injorant

Loran 17/05/2019 15:24

????????????????????

Shto koment

Denonco