Denoncimi/ Krybashkiaku i Fierit dhe vëllai i tij kanë lagunën e Nartës

Denoncimi/ Krybashkiaku i Fierit dhe vëllai i tij kanë lagunën e Nartës

20:43, 01/10/2018
A+ Aa A-

Zyrtarët e lartë të mazhorancës, po grabisin çdo pronë publike të shqiptarëve, dhe i regjistrojnë ato në emra të personave të tretë.

Qytetarët e Vlorës denoncojnë një tjetër vjedhje që po i bëhet pronës publike. Sipas tyre kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi dhe vëllai i tij, kanë marrë lagunën e Nartës, por të mos rënë në sy, e kanë regjistruar atë në emër të disa minoritarëve.

Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri në Facebook:

Subashi me të vëllanë kanë Lagunën e Nartës!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Dr pashe sote ne media qe po benin shoë tek.laguna e nartes gjoja po sekuestronin varkat e peshkimit mashtrime kretesisht sepse laguna ka 20vjete qe eshte e te fortit kryebashiakut te fierit subashit dhe e vellait te tij qe e mbulojne gjojja laguna eshte e disa minoritarve NGA zverneci qe Jane vetem puntoret e subashit e te vellait te tije denoncoi mafjozet me pushtet anonime te lutem qofshe mire rrespekte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

malo01/10/2018 20:52

subashi mori para dhe prona sa deshi kur ishte kryegjykates ,vodhi sa deshi kur ishte deputet .dhe po vjedh akoma se i ndan me ramen dhe kriminelet e tij,ka edhe dashnore bjende apo brune surrat me te poshter nuk gjen,si kanibal duket botojeni njehere foton e tij

Shto koment

Denonco