Mbahen në Tiranë homazhe në nder të efektivit Afrim Bunjaku

Mbahen në Tiranë homazhe në nder të efektivit Afrim Bunjaku

19:40, 25/09/2023
A+ Aa A-

Në sheshi ‘Nënë Tereza’ në Tiranë u mbajtën homazhe në nder të efektivit të vrarë në veri të Kosovës, Afrim Bunjaku.

Në fotot e mëposhtme shihen qytetarë të mbuluar me flamujt e Shqipërisë, Kosovës dhe UÇK-së, ndërsa në tokë janë ndezur qirinj në kujtim të tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco