Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga Kukësi

Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga Kukësi

11:51, 31/01/2023
A+ Aa A-

Një person është gjetur i pajetë në një kanal në qytetin e Vlorës.

Rreth orës 10:30, në fshatin Alikok, është gjetur pa shenja jete, në një kanal me ujë, shtetasi A. K., 51 vjeç, me vendbanim në Kukës.

Ja njoftimi i plotë i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 10:30, në fshatin Alikok, është gjetur pa shenja jete, në një kanal me ujë, shtetasi A. K., 51 vjeç, me vendbanim në Kukës.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco