VIDEO/ Aksident në aksin Pogradec-Qafë Thanë, raportohet për të plagosur

20:51, 14/08/2022
A+ Aa A-

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë.

Mësohet se dy mjete janë përplasur dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një prej drejtuesve.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Në pamjet e siguruara nga Syri.Net një person duket i shtrirë në tokë ndërsa pritet njoftimi zyrtar nga policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco