Lajmi i fundit

VIDEO/ Atentati ndaj Trump, dëshmitari: E njoftova policinë për qitësin, por çuditërisht askush nuk veproi

Nëna në gjendje të rëndë/ Arrestohet i biri që e goditi me thikë barbarisht

Nëna në gjendje të rëndë/ Arrestohet i biri që e goditi me thikë barbarisht

10:02, 05/07/2022
A+ Aa A-

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Fier, ku një 30-vjeçar ka plagosur me thikë nënën e tij.

Sipas policisë, Klaudio Çobaj e ka qëlluar disa herë me thikë nënën e tij në trup.

50-vjeçarja Donika Çobaj ka marrë plagë në të gjithë trupin, pasi i biri e ka qëlluar me thikë në qafë, bark, kofshë.

Ajo është transportuar në Spitalin e Fierit ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, teksa policia lajmëroi se ka arrestuar autorin.

NJOFTIMI ZYRTAR

Kapet dhe shoqërohet në Komisariatin e Policisë Fier, 30-vjeçari që plagosi nënën e tij me thikë.

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për plagosjen me thikë të shtetases D. Ç., falë reagimit të menjëhershëm dhe në kohë të shërbimeve të policisë, u bë kapja e shtetasit K. Ç., i cili u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme. 

Po kryhen veprimet hetimore, për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco