I gjendet kokainë në banesë, arrestohet Vlonjati

I gjendet kokainë në banesë, arrestohet Vlonjati

10:27, 21/07/2021
A+ Aa A-

Policia e Vlorës ka arrestuar një 46-vjeçar, pasi iu gjet kokainë në banesë. Sipas uniformave blu është prangosur D. H., 46 vjeç, banues në Vlorë. 46-vjeçarit gjatë kontrollit të policisë i janë gjetur 10 doza me lëndë narkotike të dyshuar kokainë.

“Nga specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Vlorë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. H., 46 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “Bashkimi”, gjatë kontrollit personal dhe kontrollit të ushtruar në banesës e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan 10 doza me lëndë narkotike të dyshuar kokainë,” thuhet në njoftimin e policisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco