Aksident i rëndë te ‘Bishti i Zhurit’, plagosen dy persona

Aksident i rëndë te ‘Bishti i Zhurit’, plagosen dy persona

21:10, 08/05/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, një aksident i rëndë ka ndodhur në rreth rrotullimin e Bishtit të Zhurit në aksin Kavajë- Rrogozhinë.

Sipas informacioneve, mësohet se në aksident kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët po marrin ndihmë mjekësore.

Në këtë aksident janë përfshirë dy makina një tip Volkwagen dhe një tip Fiat.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton lidhur me shkaqet e plotë të këtij aksidenti.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco